شارک پاور-sharkpower Cream

نام محصول: شارك پاور-افزایش حجم وسایز آلت-آقایان
کاربرد: بهترین نوع كرم جنسی برای مردان با 5 كاربرد فوق العاده عالی و موثر
قیمت: ۳۳۵۰۰۰ریال :قرمز
قیمت:۴۲۰۰۰۰ریال آبی ۲عدد

کرم 5 كاره شارك پاور:

کرم گیاهی شارك پاور(sharkpower Cream) یک مکمل گیاهی 100% طبیعی و سودمند ، بدون عوارض ، جدید ، موثر ، قوی و با فرمولاسیون پیشرفته است . این کرم محصول شرکت بزرگ اینورما میباشد که تمامی محصولات آن مخصوص آقایان است. این کرم فوق العاده ، دارای پنج کارآیی بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی، افزایش میل و شهوت جنسی و همچنین موجب طولانی شدن مدت انجام عمل جنسی و ایجاد دیرانزالی و نیز ضد عفونی نمودن ناحیه جنسی و روشن كردن پوست آلت می باشد. کرم گیاهی شارك پاور(Shark Power Cream) با بهره گیری از فرمول قوی گیاهی موجب افزایش قابل ملاحظه زمان انزال و لذت جنسی شده و موجب افزایش رضایت جنسی در شریک جنسی و خود شما می شود. کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت بسیار پائین تر این محصول نسبت به سایر محصولات موجود در بازار از مزایای دیگر این کرم میباشد.

همچنین این کرم دارای میزان بالایی Vitamin E میباشد که از طریق پوست آلت جذب سلولهای (Corpora Covernosa) و اپیتلیال و بیضه میگردد.


مصرف 1 دوره از این کرم مشکل زود انزالی را برطرف خواهد کرد و برای دست یابی کامل به تمامی مزایای کرم بصورت دائمی میبایست حداقل3 دوره از این کرم مصرف شود. (این کرم پس از هر استفاده فورا 5 عملی که باید انجام دهد را انجام میدهد و فقط برای دائمی کردن این مزایا باید هر روز مصرف شود در غیر این صورت نیازی به مصرف روزانه نیست)

این کرم دارای مجوزهای رسمی از سازمانهای بین المللی از جمله FDA آمریکا ، GNP کانادا ، CE اتحادیه اروپا میباشد. همچنین این محصول لوح تقدیر Euro2008 را بخاطر تولید مکانیزاسیون (پیشرفته) و کیفیت برتر اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

کرم شارك پاور كرمی نیمه فشرده است که هر 1 عدد آن برای یک دوره 25 الی 30 روزه درمان در نظر گرفته شده است. که دوره کامل درمان برای افزایش قطر و سایز کلی آلت تناسلی و ایجاد دیرانزالی طولانی و مداوم مصرف 3 دوره ( 3عدد= 70 تا 90 روزه) میباشد.

جدول زمانی نحوه تغییرات و تاثیرات كرم گیاهی شارك پاور(Shark Power Cream) :
جدول زمانی نحوه تاثیر این مكمل بر اندازه كلی و شق پذیری آلت به شرح زیر است :
هفته
سوم تا هشتم :مشخص ترین تاثیر این دوره،افزایش چشم گیر درسایز و قطرآلت و همچنین انزال بسیار طولانی ترمیباشد.حتی زمانیكه شما در حالت نعوظ قرار ندارید، آلت قطورتر، بزرگتر و كلفت تر از گذشته به نظر خواهد رسید
.
هفته
نهم به بعد :اكنون زمانیكه آلت به حالت نعوظ در می آید، به راحتی میتوانید كلفت ترشدن و بلند تر شدن آن را حس كنید (تاثیر کاملا مشخص است – حدود چند سانتی متر افزایش طول). كلفتی آلت در حالت نعوظ، سایز اضافی آلت، افزایش قدرت و لذت جنسی در این برهه به اوج خود میرسد. دراكثر موارد استفاده از این مكمل به صورت 12 هفته ای (مصرف 3 ماه) نتایج مطلوب را ایجاد خواهد نمود. با این وجود، ادامه استفاده از مكمل بستگی به سلیقه مصرف كننده و نظر شخصی وی دارد. بدیهی است افرادی كه تمایل بیشتری به تحكیم و تشدید اثرات ایجاد گردیده و دستیابی به وضعیت ایده آل خود دارند، میتوانند همچنان به استفاده از این كرم ادامه دهند. لازم به ذكر است، ادامه استفاده از این كرم به هیچ عنوان مشكلی برای بدن ایجاد نخواهد نمود(بدلیل ساختار تقویتی گیاهی و ویتامینه كرم).


http://www.satcoiran.com/myshop/image/Md78257047/1280060762.jpg


برخی از امکانات و قابلیتها (مزایای شارك پاور)

محصولی 100% گیاهی ، سودمند ، بدون عوارض ، جدید ، موثر و پیشرفته

افزایش دهنده قوی مدت زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زودرس

افزایش سایز (طول و قطر – کلفتی و درازی) آلت تناسلی مردانه بصورت دائمی

افزایش میزان نعوذ (راست شدن آلت و شق پذیری) بصورت دلچسب و شیرین

کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت بسیار پایین نسبت به محصولات مشابه

بالا بردن بنیه و توان جنسی (Seual Stamina) و مقدار منی (Se Drive)

درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی(Stress & Anxiety) ، به علت دارا بودن مواد مغذی

انزال و اورگاسم (Orgasm) قویتر ، عمیقتر ، بهتر و فشرده تر

و در کل بهبود وضعیت جنسی فرد

در صورت تمایل برای رسیدن به مزایای فوق بصورت زیر عمل نمایید (برای دریافت اثر دائمی) :

ابتدا آلت تناسلی خود را با آب (گرم) و صابون به خوبی شسته و آن را به صورت کامل خشک کنید. سپس آلت خود را با یک لایه نازک از کرم چرب کرده و آن را به آرامی مالش دهید (به مدت 10 تا 15 دقیقه) تا محتویات کرم به صورت کامل جذب گردد و جهت دریافت نتیجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهید. بهتراست پس ازماساژ دادن آلت یک پارچه گرم روی آلت خود بگذارید (4 تا 6 دقیقه) تا قدرت جذب سلولهای كاورنوسای آلت (سلولهای اصلی تشكیل دهنده بافت آلت) شما زیاد شده وكرم تاثیرات بهتری داشته باشد.

تلفن مشاوره و خرید

دیبا_09128090901

شارک پاور-sharkpower Cream

ارسال شده توسط سایان در تاريخ شنبه نوزدهم دی ۱۳۸۸ در ساعت 14:31 مرتبط با موضوع جنسی |

آخرين مطالب ارسالي